Το καλάθι σας είναι άδειο.
 Δωρεάν αποστολή για
παραγγελίες άνω των 60 €
 Αποστολή με αντικαταβολή
σε όλη την Ελλάδα
 
Greek English French German Italian Russian Spanish

Switches

Κατάταξη ώς προς
Κατασκευαστής:
Επιλογή Κατασκευαστή


S8 8port 10/100Mbps Switch Tenda

TD70010
Κωδικός : TD70010
10,04 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

C07-069 10/100Mbps Switch 8 ports Conceptronic

1000022.jpg
Κωδικός : 1000022
14,63 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FSW-0511TX 5 port 10-100Mbps Switch LevelOne

0530137.jpg
Κωδικός : 530137
14,86 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FSW-0811TX 8 port 10/100Mbps Switch LevelOne

0530140.jpg
Κωδικός : 530140
17,32 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FSW-0508TX 5 port 10/100Mbps Switch with magnetic feet LevelOne

0530135.jpg
Κωδικός : 530135
19,12 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FSW-0808TX 8 port 10/100Mbps Switch with magnetic feet LevelOne

0530136.jpg
Κωδικός : 530136
23,79 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

G1005D 5port Giga Desktop Switch Tenda

TD70020
Κωδικός : TD70020
20,52 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FEU-0510 5 port 10/100Mbps Switch Metal LevelOne

0530153.jpg
Κωδικός : 530153
27,88 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GSW-0507 5 port Gigabit Switch LevelOne

0530147.jpg
Κωδικός : 530147
29,76 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FEU-0810 8 port 10/100Mbps Switch Metal LevelOne

0530154.jpg
Κωδικός : 530154
32,61 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

G1008D 8port Giga Desktop Switch Tenda

TD70021
Κωδικός : TD70021
26,99 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GEU-0520 5 port 10/100/1000Mbps Switch Metal LevelOne

0530151.jpg
Κωδικός : 530151
42,69 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

C07-103 Gigabit Switch 8 ports Conceptronic

1000024.jpg
Κωδικός : 1000024
42,74 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GSW-0807 8 port Gigabit Switch LevelOne

0530150.jpg
Κωδικός : 530150
42,82 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FSW-0512TX 5 port 10/100Mbps Switch with 1xPoE LevelOne

0520512.jpg
Κωδικός : 520512
64,28 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GEU-0820 8 port 10/100/1000Mbps Switch Metal LevelOne

0530152.jpg
Κωδικός : 530152
64,84 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FEU-1610 16 port 10/100Mbps Switch Metal LevelOne

0530155.jpg
Κωδικός : 530155
66,25 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FSW-1650 16 port 10/100Mbps Switch 19" LevelOne

0520916.jpg
Κωδικός : 520916
67,96 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FSW-0812TX 8 port 10/100Mbps Switch with 1xPoE LevelOne

0520812.jpg
Κωδικός : 520812
69,30 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GSW-0509 5-Port Gigabit Switch with internal power GREEN LevelOne

0530509.jpg
Κωδικός : 530509
74,23 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FSW-2450 24 port 10/100Mbps Switch 19" LevelOne

0520924.jpg
Κωδικός : 520924
82,90 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FEU-0511 4 Θύρες 10/100Mbps + 1 θύρα οπτική 100baseFX (Auto-Negotiation) LevelOne

0530158.jpg
Κωδικός : 530158
82,94 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FEU-2410 24 port 10/100Mbps Switch Metal LevelOne

0530156.jpg
Κωδικός : 530156
86,75 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GSW-0809 8-Port Gigabit Switch with internal power GREEN LevelOne

0530809.jpg
Κωδικός : 530809
89,52 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GEU-0521 4 Port Gigabit + 1SFP LevelOne

0530157.jpg
Κωδικός : 530157
91,14 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

TEG1024G 24port Gigabit (19') Switch Tenda

TD70040
Κωδικός : TD70040
111,57 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GEU-1621 16 Port 10/100/1000Mbps Switch LevelOne

0524721.jpg
Κωδικός : 524721
145,55 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GSW-1657 16 port Gigabit Switch 19" LevelOne

0524718.jpg
Κωδικός : 524718
157,13 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GES-0852 8 Port 10/100/1000Mbps Web Smart Switch with 1 SFP Slot LevelOne

0520443.jpg
Κωδικός : 520443
188,36 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GES-1652 16 Port 10/100/1000Mbps Web Smart Switch with 1 SFP Slot LevelOne

0520441.jpg
Κωδικός : 520441
199,52 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GEU-1629 19" 16 Port 10/100/1000Mbps Switch with 4 RJ-45/SFP Combo Ports LevelOne

0524719.jpg
Κωδικός : 524719
203,74 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GSW-2473 24 port 10/100Mbps WEB Smart Switch + 2xGiga/2xSFP LevelOne

0551080.jpg
Κωδικός : 551080
210,92 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GES-1650 19" 16 Port 10/100/1000Mbps and 4 SFP Slot Web Smart Switch LevelOne

0551057.jpg
Κωδικός : 551057
216,93 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GSW-2457 24 port Gigabit Switch 19" LevelOne

0524728.jpg
Κωδικός : 524728
233,60 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

IFE-0500 4xPoE/1xTP 10/100Mbps Industry Switch LevelOne

0551500.jpg
Κωδικός : 551500
236,46 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

MDU-2453T 8 port 1000T Modular for GSW-2453 LevelOne

0570562.jpg
Κωδικός : 570562
251,29 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

MDU-2453M 8-port SFP Modular for GSW-2453 LevelOne

0570561.jpg
Κωδικός : 570561
251,36 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GES-2452 10.5" 24 Port 10/100/1000Mbps Web Smart Switch with2 SFP/RJ45 Ports LevelOne

0520442.jpg
Κωδικός : 520442
257,52 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GEU-2429 19" 24 Port 10/100/1000Mbps Switch with 4 RJ-45/SFP Combo Ports LevelOne

0524720.jpg
Κωδικός : 524720
257,76 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

MDU-2453TM 8 port COMBO Modular for GSW-2453 LevelOne

0570563.jpg
Κωδικός : 570563
282,91 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GES-2450 19" 24 Port 10/100/1000Mbps snd 4 SFP Slot Web Smart Switch LevelOne

0551058.jpg
Κωδικός : 551058
311,92 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GES-2451 24 GE+4 Shared SFP Web Smart Switch LevelOne

0551061
Κωδικός : 551061
254,12 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

IFE-0501 4xPoE/1xSC MultiMode Industry Switch LevelOne

0551501.jpg
Κωδικός : 551501
353,64 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FGL-2870 24 FE 10/100 + 4 GE Combo SFP L2 Managed Switch LevelOne

0551101.jpg
Κωδικός : 551101
369,45 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

IFE-0502 4xPoE/1xSC SingleMode Industry Switch LevelOne

0551502.jpg
Κωδικός : 551502
404,14 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GSW-5150 48 port 10/100Mbps Switch +2xGiga+1xSFP slot LevelOne

0524751.jpg
Κωδικός : 524751
406,86 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GSW-2453 3-slot Modular Gigabit Switch LevelOne

0570760.jpg
Κωδικός : 570760
456,37 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GEL-2671 24port GE With 4 Shared SFP + 2 GE SFP L2 LevelOne

0551127
Κωδικός : 551127
510,63 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

GEL-2870 24x10/100/1000 GE + 4 GE Combo SFP L2 Managed Switch LevelOne

0551068.jpg
Κωδικός : 551068
717,35 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%

FGP-2472 24-Port 10/100 PoE+2xSFP Combo L2 Switch LevelOne

0570761.jpg
Κωδικός : 570761
733,58 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%
Σελίδα 1 από 2



Smartvision
Ζολιώτη (πρώην Σολιώτη) 55-57, Αθήνα
Τ.Κ.115 22
Τηλ. 210 72 55 005
Fax. 210 72 57 491
URL: http://www.smart-eshop.gr
κατασκευή ιστοσελίδας
© Smartvision 2014